In Memoriam

 

Datum Naam Doodsoorzaak
(“is waarschijnlijk gefingeerde doodsoorzaak”)
19-11-1941 Alexander Mogendorff (11-07-1897), koopman ontbering
6-1-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
20-1-1942 Wicher ten Have (04-01-1908), bankwerker ontbering
21-1-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
21-1-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
21-1-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
22-1-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
25-1-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
26-1-1942 Jan Hendrik Wesseling (11-06-1883), generaal-majoor (b.d.)/hoofd ordedienst longontsteking
1-2-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
1-2-1942 Hendrik Jacob Harm van Tarel (06-07-1886), luit. Kol. der Genie ontbering
6-2-1942 Guillaume Maka (27-10-1898), grondwerker ontbering
6-2-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
7-2-1942 Wilhelmus Lutgens (23-07-1921), fabrieksarbeider ontbering
7-2-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
8-2-1942 Abraham van Eeuwen (03-11-1898), bloemistknecht ontbering
8-2-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
11-2-1942 Pieter de Hondt (25-01-1900), handlanger publieke werken ontbering
11-2-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
12-2-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
12-2-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
12-2-1942 Arnoldus Hendrikus Straatman (24-04-1878), insp. bij de arbeidsinspectie ontbering
16-2-1942 Jean Francis Kilkens (21-01-1908), schippersknecht ontbering
18-2-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
20-2-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
21-2-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
24-2-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
25-2-1942 Jan Abram Geldorp (16-09-1888), metselaar ontbering
27-2-1942 Johannes van Dijk (23-04-1917), grondwerker ontbering
27-2-1942 Matthijs Hendrikus Kommeren (23-09-1894), grondwerker ontbering
27-2-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
28-2-1942 Klaas Bos (07-07-1897), kleermaker ontbering
3-3-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
6-3-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
20-3-1942 Dirk Arie van den Bosch (23-10-1884), predikant dysenterie
21-3-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
23-3-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
24-3-1942 Juda Gobits (12-11-1896), kledingperser dysenterie
28-3-1942 Johannes Karel Joseph Hoffmann (27-01-1905), kantoorbediende dysenterie
7-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene ontbering
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
9-4-1942 Onbekende Sovjet-krijgsgevangene gefusilleerd
12-4-1942 Cornelis Hermanus Gerritsen (22-09-1905), krantenbezorger zelfmoord in gevangenis Amsterdam
13-4-1942 Willem Frederik Dolleman (29-07-1894), bakker gefusilleerd
13-4-1942 Jan Edel (30-08-1905), bakker gefusilleerd
13-4-1942 Gerrit Jan Koeslag (31-05-1904), vertegenwoordiger gefusilleerd
13-4-1942 Abraham Menist (03-11-1896), vakbondsbestuurder gefusilleerd
13-4-1942 Jan Schriefer (03-03-1906), elektromonteur gefusilleerd
13-4-1942 Hendricus Josephus Franciscus Marie Sneevliet (13-05-1883), politicus gefusilleerd
13-4-1942 Rein Witteveen (23-07-1893), drukker gefusilleerd
19-4-1942 Wilhelmus Jozefus Verspaget (18-12-1915), schiettenthouder ontbering / mishandeling
21-4-1942 Benjamin Isaäcs (25-02-1888 Vlaardingen), handelsreiziger ontbering
26-4-1942 Aron Dwinger (29-12-1887), koopman Bij strafexercitie aan hartfalen overleden
8-5-1942 Dirk Kroon (13-02-1921), koopman ontbering
11-5-1942 Frederik Hendrik Wanninkhof (04-03-1888), kapitein-comm. longontsteking
15-5-1942 Israël van Zuiden (30-11-1886), manufacturier ontbering
16-5-1942 Jonas Leonard Benjamins (08-05-1913), filatelist ontbering
3-6-1942 Johannes Nicolaas van der Valk (01-07-1901), gevangenbewaarder ontbering
6-6-1942 Jan Prent (29-04-1903), kantoorbediende ontbering
10-6-1942 Jean François van Roijen (27-06-1878), alg. secretaris PTT ontbering
8-7-1942 Jakob Steinberger (25-07-1891), koopman ontbering
9-7-1942 Evert (Eddy) van den Berg (20-09-1915) gefusilleerd
9-7-1942 Johan Herman Jacobus Boerrigter (13-02-1906), geoloog gefusilleerd
9-7-1942 Johan Dons (26-02-1915) gefusilleerd
9-7-1942 Frans (Spaan) Heinekamp (13-10-1898) gefusilleerd
9-7-1942 Petrus Frederikus Antonius (Rheindam) Hoefsloot (06-01-1893) gefusilleerd
9-7-1942 Hendrik Marinus Emanuel Pieter Maertens (20-07-1908) gefusilleerd
9-7-1942 George Hendrik van der Ploeg (Van der Pas) (26-10-1889) gefusilleerd
9-7-1942 Leonardus Lambertus Twijnstra (18-03-1904) gefusilleerd
9-7-1942 Petrus Walter Gerardus van de Weijer (09-10-1889) gefusilleerd
13-7-1942 David Simons (14-03-1886), koopman/veehandelaar ontbering
14-7-1942 Marcus Heide (08-05-1890), beschuitbakker “ophanging”
16-7-1942 Mozes of Morits Simon (05-07-1877) onbekend
17-8-1942 Isaac van Westerborg (21-08-1893), kantoorbediende ontbering
31-8-1942 Johan Cornelis van der Lecq (26-12-1904), politieagent leversarcoom
4-10-1942 Georg Gutmann Herzberg (27-01-1883), pensionhouder ontbering
4-10-1942 Johannes Andreas Josephus Antonius Joosten (29-06-1897), notaris longontsteking
7-10-1942 Siegfried Blaauw (05-09-1889), muziekpedagoog ontbering
13-10-1942 Jacques Jacobs (20-01-1924), radiotechnicus mishandeling na vluchtpoging
13-10-1942 Leon Zadick (24-05-1922), boekbinder mishandeling na vluchtpoging
14-10-1942 Marcus Samuël Cohen (27-09-1888), koopman “ophanging”
15-10-1942 Johannes Timotheus Meesters (05-07-1901), predikant ontbering
16-10-1942 Dirk Johan Hendrik Bannink (22-11-1914), badmeester represaillemoord
16-10-1942 Hendrik van Dam (26-09-1889), bakker represaillemoord
16-10-1942 Jan Cornelis Endeveld (14-12-1914), schoenmaker represaillemoord
16-10-1942 Wilhelmus van Ewijk (28-04-1900), loodgieter represaillemoord
16-10-1942 Aalbert Jan Gerritsen (09-03-1890), bakker represaillemoord
16-10-1942 Jan Haantjes (01-09-1886), wethouder represaillemoord
16-10-1942 Pieter Adrianus van Heijninge (18-07-1903), fabrieksarbeider represaillemoord
16-10-1942 Aalderd Jacob IJmkers (31-07-1896), monteur represaillemoord
16-10-1942 Jacobus van den Kerkhoff (10-10-1898), vakbondsbestuurder represaillemoord
16-10-1942 Jacobus Hindrichs Kors (21-05-1909), bakker represaillemoord
16-10-1942 Daniël van der Meulen (04-02-1896), verzekeringsagent represaillemoord
16-10-1942 Evert Ooijevaar (19-05-1897), havenarbeider represaillemoord
16-10-1942 Johannes Hendrikus Eusebius Roebers (07-09-1886), sigarenfabrikant represaillemoord
16-10-1942 Veen, Jacobus van (26-09-1900), wever represaillemoord
16-10-1942 Heinrich Wilhelm Lukas Vrind (02-06-1913), advocaat en procureur represaillemoord
23-10-1942 Louis de Leeuwe (20-09-1900), arbeider “ophanging”
24-10-1942 Cosman Engelander (05-03-1889), kruidenier ontbering
26-10-1942 Johannes Adriaanse Cappel (24-08-1914), drogist gefusilleerd
26-10-1942 Martinus Johannes Maria Deremaux (07-05-1917), meubelmaker gefusilleerd
26-10-1942 Friedrich Heinrich August Druijf (16-08-1899), elektrotechnicus gefusilleerd
26-10-1942 Lodewijk Jacobus Peters (08-04-1909), chauffeur HTM gefusilleerd
26-10-1942 Pieter Gijsbertus Willem Both (12-05-1900), caféhouder ontbering
31-10-1942 David Arbeid (31-03-1889), koopman “ophanging”
3-11-1942 Isaak van Gelderen (14-03-1901), verzekeringsadviseur Trombose of embolie
3-11-1942 Salomon Rodrigues de Miranda (21-03-1875), oud-wethouder mishandeling
5-11-1942 Salomon Gobes (01-06-1878), handelaar “ophanging”
6-11-1942 Jacob Content (08-02-1888), verzekeringsagent “op de vlucht neergeschoten”
6-11-1942 Samuel Vis (27-06-1874), handelsreiziger “ophanging”
6-11-1942 Barend Worms (10-11-1901), lompenbewerker “ophanging”
7-11-1942 Carel Zadoks (28-12-1902), advocaat “op de vlucht neergeschoten”
8-11-1942 Alexander Groen (27-03-1895), goudsmid “op de vlucht neergeschoten”
12-11-1942 Pieter Feij (28-10-1925), fabrieksarbeider/sjouwerman ontbering
12-11-1942 Moses Pach (22-09-1873), directeur niervergiftiging
13-11-1942 Constantin Frangulea (14-01-1902), koopman textiel ontbering
13-11-1942 Salomon de Leon (31-08-1876) ontbering
17-11-1942 Matthijs de la Bella (04-05-1886), koopman in vruchten “op de vlucht neergeschoten”
19-11-1942 Meijer Drukker (29-07-1897), handelsreiziger ontbering
19-11-1942 Adolf Emanuel Koster (24-10-1912), kantoorbediende “op de vlucht neergeschoten”
19-11-1942 Jacob Weijel (05-05-1882) ontbering
19-11-1942 Klaas Jurjen Bakker (19-05-1919), monteur gefusilleerd na doodvonnis
19-11-1942 Hendrik Willem Eekhuis (11-11-1909), slager gefusilleerd na doodvonnis
19-11-1942 Jan Eekhuis (02-11-1905), metselaar gefusilleerd na doodvonnis
19-11-1942 Gerrit Jan van ‘t Einde (09-05-1899), stukadoor gefusilleerd na doodvonnis
19-11-1942 Bernard Ernst Lodewijk Immerzeel (08-01-1919), student gefusilleerd na doodvonnis
19-11-1942 Wilhelmus Johannes Lenssen (29-08-1922), elektricien gefusilleerd na doodvonnis
19-11-1942 Cornelis Lugthart (12-05-1898) gefusilleerd na doodvonnis
19-11-1942 Wilhelm van der Maten (02-07-1912), arbeider gefusilleerd na doodvonnis
19-11-1942 Gerrit Jan Nieuwenhuis (15-02-1909), arbeider gefusilleerd na doodvonnis
19-11-1942 Johannes Rodert (25-10-1910), groente en fruithandelaar gefusilleerd na doodvonnis
19-11-1942 Anton Wijbrand Siedenburg (04-10-1922), student gefusilleerd na doodvonnis
19-11-1942 Franciscus Bernardus Canisius Maria Teelen (21-04-1905), schoenmaker gefusilleerd na doodvonnis
19-11-1942 Frederik de Weerd (10-02-1921), tuinman gefusilleerd na doodvonnis
19-11-1942 Willem de Weerd (16-03-1916), chauffeur gefusilleerd na doodvonnis
19-11-1942 Gerrit van Werven (10-06-1916), landarbeider gefusilleerd na doodvonnis
20-11-1942 Paulus Jansen (26-07-1924), leerling tuinman ontbering
21-11-1942 Etsko Nap (07-04-1897), fabrieksarbeider ontbering
22-11-1942 Salomon Brandel (20-05-1898), colporteur zelfmoord door “ophanging”
22-11-1942 Karel Cohen (30-10-1895), vertegenwoordiger “ophanging”/allgemeine schwäche?
22-11-1942 Siegfried Moritz Stoppelman (12-11-1910), magazijnbediende ontbering
22-11-1942 Mozes Wallach (21-11-1873), vethandelaar ontbering
23-11-1942 Izak Dikker (06-01-1905), diamantbewerker/magazijnbediende ontbering
23-11-1942 Antonie Frederik van den Heuvel tot Beichlingen gezegd Bartolotti Rijnders  (03-02-1888), ambtenaar ontbering
25-11-1942 Johannes Molegraaf (02-01-1894), timmerman ontbering
25-11-1942 Izaak Turksma (29-10-1913), journalist zelfmoord door “ophanging”
25-11-1942 David Vigevano (03-01-1904), badmeester “op de vlucht neergeschoten”
26-11-1942 Gerrit Klomp (11-07-1897), chauffeur/havenarbeider ontbering
27-11-1942 Cyril Charles Leger (Johannesburg, 31-03-1913), elektrotechnisch ingenieur “op de vlucht neergeschoten”
27-11-1942 Willem Polak (16-06-1916), arts “op de vlucht neergeschoten”
28-11-1942 Gerrit Niklaas Krook (17-01-1896), tandarts ontbering
28-11-1942 Philip Leonard Meerloo (27-08-1908), chiroloog ontbering
30-11-1942 Bernard Leo Sanson (05-12-1914), student Arabische talen zelfmoord door “ophanging”
30-11-1942 Cornelus Hadrianus Schuckink Kool (28-12-1912), jurist/kantoorbediende ontbering
1-12-1942 Wilhelmus Diepenbroek (12-06-1892) ontbering
1-12-1942 Heinrich Joseph Johann Gerhard Hubert Miele (02-12-1890), koopman ontbering
2-12-1942 Samuel Mae (25-06-1888), boekbinder “op de vlucht neergeschoten”
3-12-1942 Juda Worms (18-02-1905), banketbakker/chauffeur “op de vlucht neergeschoten”
4-12-1942 Jacob Samuel Muller (06-06-1914), lompensorteerder mishandeling
6-12-1942 Klaas Jager (19-09-1908), los arbeider ontbering
10-12-1942 Levie van Buren (01-01-1882), leerbewerker “op de vlucht neergeschoten”
10-12-1942 Albert Jan Kerkdijk (12-03-1907), grondwerker ontbering
10-12-1942 Mozes Prins (25-08-1875), directeur confectiebedrijf “op de vlucht neergeschoten”
10-12-1942 Joel Vorst (31-08-1895), koopman textiel “ophanging”
11-12-1942 Jacob Groen (04-12-1888), broodbakker “op de vlucht neergeschoten”
11-12-1942 Izaak Soesan (26-12-1890), diamantslijper “op de vlucht neergeschoten”
11-12-1942 Jules Spetter (07-08-1885), vertegenwoordiger “op de vlucht neergeschoten”
14-12-1942 Marinus Daniel Ollebek (03-05-1907), transportarbeider/havenarbeider ontbering
18-12-1942 Hendrik Dorrestijn (12-03-1916), boekdrukker ontbering
24-12-1942 Willem Beek (4-4-1903), inspecteur verzekeringsmaatschappij ontbering
26-12-1942 Jan van der Woude (05-01-1891), administrateur ontbering
27-12-1942 Lion Weijl (24-07-1888), emballeur ontbering
29-12-1942 Franciscus Mattheus van den Acker (03-02-1917), schipper gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Gerrit van As (04-10-1902), chef monteur gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Pieter van As (25-01-1899), haltewachter NS gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Cornelis Johannes Aubert (09-06-1909), magazijnchef gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Frederik Wilhelm Borch tot Verwolde (27-10-1919), graficus gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Theodorus Bernhardus Drost (19-01-1903), woningopzichter/stoker grote vaart gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Johannes Faas (01-01-1910), buffetchef gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Willem de Graaff (22-02-1902), boekhouder gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Barend Gerrit Hazenkamp (28-01-1893), typograaf gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Jacobus Philippus Hoek (26-09-1915), loodgieter gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Frans Huijser (29-09-1917), timmerman gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Martinus Johannes Wilhelmus Huijbers (18-01-1921), verkoper/pakhuischef gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Willem Karel de Jongh (29-09-1912), laborant/chemisch analist gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Jan Kars (02-07-1903), predikant gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Klaas Kaspers (15-11-1918), nachtwaker museum gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Adrianus Keizer (05-08-1913), elektrisch lasser gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Antoon van der Kleij (23-03-1904), metaaldraaier gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Philippus Wilhelmus Masselman (14-03-1917), leerling lijstenmaker gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Hendrik Muije (01-10-1913), timmerman gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Jan Noordijk (15-12-1901), horlogemaker gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Willem van Oort (12-12-1903), ijzerwerker/bankwerker gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Jan van Pelt (06-09-1897), malkrasser [29-12-43] gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Martinus Rijken (28-03-1902), trambestuurder gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Joseph Jacob Rozendaal (13-12-1903), kantoorbediende/vertegenwoordiger gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Willem de Ruiter (29-06-1922), kantoorbediende gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Izaak Sies (06-07-1920), telefonist gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Andries Stemerding (15-05-1921), nachtwaker gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Gerrit Willem Surquin (04-02-1915), fabrieksarbeider gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Binne Veenstra (25-01-1915), sergeant gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Gerard Wilschut (29-04-1914), buffetchef/kelner gefusilleerd na doodvonnis
29-12-1942 Onbekende vermoedelijk Theodorus H. Sluyter (16-6-1886), visser gefusilleerd
29-12-1942 Hendrik Lodewijk van Royen (01-02-1885), directeur luchtvaartbedrijf ziekte/ontbering
2-1-1943 Gezinus ten Berge (19-07-1908), metselaar ontbering
3-1-1943 Aize Brouwer (29-08-1906), veehouder “op de vlucht neergeschoten” toren E
7-1-1943 Joseph Boesman (30-08-1916), colporteur ontbering
7-1-1943 Willem Laurens van der Hilst Karrewij (05-02-1915), Dr. indologie onbekend, rechter voet verwond, daarna in ziekenhuis alwaar overleden
8-1-1943 Franciscus Baars (04-09-1899), grondwerker ontbering
8-1-1943 Jonas de Leon (11-08-1913), kantoorbediende ontbering
10-1-1943 Cornelis Verploegh (18-08-1894), landbouwer ontbering
11-1-1943 Marinus Goedhart (16-08-1901), slager ontbering
12-1-1943 Arnold de Jong van Lier (31-10-1908), vertegenwoordiger ontbering
12-1-1943 Hendrik van de Worp (26-09-1899), arbeider ontbering
14-1-1943 Willem Frederik Jacobus Bergström (31-01-1904), behanger ontbering
15-1-1943 Johannes Antonius Steijger (13-12-1892), melkhandelaar ontbering
15-1-1943 Hartog Waterman (12-12-1908), koopman op 22-9 “op de vlucht neergeschoten” toren D, overleden aan de gevolgen
15-1-1943 Nicolaas Johannes Wessels (02-02-1891), slachter ontbering
17-1-1943 Johannes Eigenberg (16-02-1919), broodbakker (zelf)moord door verdrinking in put
17-1-1943 Jonas de Leon (11-08-1913), kantoorbediende ontbering
17-1-1943 Samuel Swart (19-08-1920), bakker ontbering
18-1-1943 Rudolf Meijers (10-10-1892), koopman ontbering
18-1-1943 Lambertus Vis (09-10-1917), slager “op de vlucht neergeschoten”
23-1-1943 Albert Nijhof (23-03-1880), voeger ontbering
27-1-1943 Cornelis van Elst (02-06-1896), rijwielhersteller ontbering
31-1-1943 Abraham Sarfatij (04-05-1892), vertegenwoordiger ontbering
31-1-1943 David van der Stam (14-07-1886), slager “ophanging”
5-2-1943 Gerardus Johannes Petrus Paulus Bastiaans (29-06-1908), chauffeur gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Krijn Martinus Breur (25-05-1917), journalist gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Robert Willem Douma (30-12-1918), ambtenaar gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Willem Frederik Gerrese (14-01-1910), machine-bankwerker gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Willem Johannes Gertenbach (14-03-1904), drukker gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Johan Frank Groeneveldt (15-04-1918), student gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Wibo Sjerp Lans (14-03-1884), verzekeringsinspecteur gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Adrianus Johannes van Leeuwen (04-06-1906), drukker gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Herman Jan Meinardi (19-06-1913), kantoorbediende gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Jacob Melkman (13-08-1902), reiziger gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Albert Cornelis Nout (12-12-1908), graveur gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Lambert Gregoire Rima (07-03-1907), machinezetter gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Franciscus Robbe (27-09-1906), bezorger gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Cosmo Medici Roeske (04-10-1916), kantoorbediende gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Johannes Cornelis Smits (20-04-1919), student/landbouwer gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Nicolaas Snijders (26-09-1918), vormer gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Willem Adolf de Tello (30-01-1901), handelsreiziger gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Julius Bernardus Varwijk (30-07-1904), handelaar gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Elias Waas (06-03-1914), kapper pruikenmaker gefusilleerd na doodvonnis
5-2-1943 Jan Cornelis Zwanenburg (14-02-1920), conducteur gefusilleerd na doodvonnis
10-2-1943 Armand Guillaume Henri (Andy) Maassen (03-01-1920), student ontbering
12-2-1943 Thijs de Vries (29-09-1899), veehandelaar ontbering
11-3-1943 Johan Christiaan Draaisma (17-08-1902), schrijver/Gas & Stroombedrijf GEB gefusilleerd na doodvonnis
11-3-1943 Cornelis Holleman (27-01-1915), stukadoor gefusilleerd na doodvonnis
8-4-1943 Gerrit Jan Doornink (07-03-1893), bouwkundige gefusilleerd na doodvonnis
8-4-1943 Johannes Kibbel (15-03-1897), borstelmaker gefusilleerd na doodvonnis
8-4-1943 Hendrik van Kleef (09-09-1907), metaalarbeider gefusilleerd na doodvonnis
8-4-1943 Arie de Leest (14-08-1920), stoker gefusilleerd na doodvonnis
8-4-1943 Jan Dirk Nederlof (22-10-1918), schilder gefusilleerd na doodvonnis
8-4-1943 Louis Schrander (09-03-1913), bloemenkoopman gefusilleerd na doodvonnis
8-4-1943 Andries van Zutphen (14-04-1897), vertegenwoordiger gefusilleerd na doodvonnis
2-5-1943 Dirk Davelaar (18-04-1915), pakhuisknecht “op de vlucht neergeschoten”
19-5-1943 Isaac Jacovici (06-09-1874), groothandelaar “op de vlucht neergeschoten”
21-5-1943 Bertha Judith de Paauw, (29-09-1942) ziekte/ontbering
24-6-1943 Johannes Hendricus van Dongen (05-11-1916), stratenmaker gefusilleerd na doodvonnis
24-6-1943 Henri Pieter Drenth (20-10-1917), monteur gefusilleerd na doodvonnis
24-6-1943 Willem Hendrik ‘t Hart (27-10-1916), chemicus gefusilleerd na doodvonnis
24-6-1943 Johannes Hovenkamp (16-10-1913), arbeider/rijkswerkman gefusilleerd na doodvonnis
24-6-1943 Cornelis Louis Kist (19-07-1916), tlt. Infanterie KNIL gefusilleerd na doodvonnis
24-6-1943 Adriaan Cornelis Laurens de Klerck (21-06-1917), tlt. Artillerie gefusilleerd na doodvonnis
24-6-1943 Laurus Melse (05-09-1910), assistent-accountant gefusilleerd na doodvonnis
24-6-1943 Cornelis Spaans (14-07-1922), leerling MTS gefusilleerd na doodvonnis
14-7-1943 Jacobus Florijn (11-04-1904), expediteur gefusilleerd na doodvonnis
14-7-1943 Cornelis van der Kraats (18-03-1906), pakhuisknecht/heier gefusilleerd na doodvonnis
14-7-1943 Karel Meijer (18-05-1919), metaaldraaier gefusilleerd na doodvonnis
14-7-1943 Caspar Speksnijder (27-01-1916), metselaar gefusilleerd na doodvonnis
14-7-1943 Hendrik Speksnijder (18-06-1919), huisschilder gefusilleerd na doodvonnis
14-7-1943 Jacob Vleeschhouwer (27-12-1913), kantoorbediende gefusilleerd na doodvonnis
17-7-1943 Daniel Content (10-09-1878), koopman/slager mishandeling/ruggenwervelfractuur
20-7-1943 Robert Blaauw (06-02-1917), student gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Willem Hendrik Emile van der Borch van Verwolde (17-05-1910), student gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Johan Jacob Diederik ten Bosch (08-10-1914), Elt. Artillerie gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Bartholomeus Marinus Cristoph Braat (25-06-1912), LTZ II gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Jacob Brasser (11-03-1915), timmerman gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Franciscus Jacobus Brejaart (01-12-1917), Tlt Inf. gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Werner Heinrich van Doorninck (27-11-1914), ingenieur gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Johan van Hattem (07-05-1914), student gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Willem van Hattem (06-08-1916), ingenieur gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Kars Lucas Kamp (15-12-1912), ingenieur gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Willem Kooijmans (02-03-1923), volontair gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Friedrich Alexander von Oven (03-01-1914), ambtenaar gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Gerardus de Pagter (11-03-1915), timmerman gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Johannes Willem van Pienbroek (04-08-1917), student gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Jacob Rechter (09-05-1910), leraar gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Adolf Snijders (14-01-1920), student gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Jan Stenger (10-01-1911), NS-medewerker gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Jacob Strobos (26-01-1920), inspecteur van politie gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Cornelis Willem Sturm (16-10-1909), loodgieter gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Gerard Abraham Tuijl (27-05-1908), ambtenaar gefusilleerd na doodvonnis
20-7-1943 Cornelis Wegerif (20-12-1919), controleur bibliotheken gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Anton Willem Marie Abbenbroek (09-12-1917), student, leraar lichamelijke opvoeding, cadet gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Adrianus Aloijsius Felix (Lex) Althoff (02-09-1904), journalist gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Christiaan Frederik van den Berg (27-07-1901), Kapitein Infanterie gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Willem Theodoor Cornelis van Doorn (31-05-1911), Res. Elt. gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Frithjof Dudok van Heel (19-04-1918), student gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Rudolf Hartogs (03-10-1918), textieltechnicus gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Willem Hendrik Hertlij (02-01-1891), magazijnchef GEB gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Johan Frederik Henri de Jonge Melly (16-10-1905), Elt. gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Eduard Alexander Latuperisa (09-04-1902), Kaptein KNIL gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Willem Mulder (20-12-1888), kantoorbediende gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Anthonius Cornelis Theodorus van Rijn (02-04-1913), groentehandelaar gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Johan Schimmelpenninck (30-09-1887), directeur gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Joannes Aloysius van Straelen (26-08-1915), vertegenwoordiger gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Salomon Vaz Dias (01-06-1904), journalist gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Gerardus Joannes Franciscus Vinkesteijn (22-03-1907), binnenhuisarchitect gefusilleerd na doodvonnis
29-7-1943 Abraham Wijnberg (17-10-1913), lasser gefusilleerd na doodvonnis
7-8-1943 Adrien Lambert Jacques Emile Marie Moonen (16-12-1914), inspecteur van politie gefusilleerd na doodvonnis
10-8-1943 Gerrit Kramer (10-08-1893), kolenwerker ontbering
23-8-1943 Gerrit Slikker (27-12-1907), groentehandelaar ontbering
27-8-1943 Jan Postma (03-03-1921), drukker ontbering
30-8-1943 Emanuel Benjamin Asscher (13-06-1891), advocaat ontbering / mishandeling
8-9-1943 Petrus Johannes Leonardus van Bemmelen (09-07-1902), aanslaander ontbering
29-9-1943 Jacques Leopold Kinsbergen (25-02-1904), musicus mishandeling
1-10-1943 Willem Hubertus Perels (23-07-1908), vertegenwoordiger “op de vlucht neergeschoten”
20-10-1943 Leon David Aronson (15-11-1905), handelsreiziger “op de vlucht neergeschoten”
29-10-1943 Hermannus Gerardus Scholts (13-04-1923), chauffeur difterie
19-11-1943 Johannes Hendrikus Scholten (22-12-1924), melkhandelaar “op de vlucht neergeschoten”
22-11-1943 Franciscus H.A. Henderson (26-12-1881), opzichter papierfabriek darmperforatie
25-12-1943 Geert Ploeger (10-02-1908), arbeider dysenterie
2-1-1944 Johannes Gamelkoorn (02-07-1912), stoker “op de vlucht neergeschoten” toren A
1-2-1944 Lambert Nicolaas Kroon (27-04-1923), boerenknecht difterie
11-2-1944 Johannes Antonius Oosterling (21-01-1922), radiotechnicus dysenterie
24-2-1944 Marinus Heerdink (05-11-1922), metaalarbeider dysenterie
25-2-1944 Willem van Vliet (29-04-1923), elektromonteur acute hartzwakte bij difterie
29-2-1944 Jan Matthijs Janbroers (02-06-1923), rijwielmonteur “op de vlucht neergeschoten” Soesterberg
7-3-1944 Klaas van Zwienen (22-06-1924), schipper longontsteking
8-3-1944 Aalt Busch (02-01-1919), machine-bankwerker “op de vlucht neergeschoten” Soesterberg
8-3-1944 Marie Cornelis Dekker (16-12-1922), los werkman gevolgen van bombardement Soesterberg
8-3-1944 Jan van Dijk (20-04-1923), arbeider gevolgen van bombardement Soesterberg
8-3-1944 Albert Froom (27-05-1923), wasbaas gevolgen van bombardement Soesterberg
8-3-1944 Andries Hendrikus Gijsen (09-07-1896), koopman Onbekend
8-3-1944 Gijsbertus Gruteke (29-07-1920), slager gevolgen van bombardement Soesterberg
8-3-1944 Cornelis Heiwegen (10-12-1924), bakker gevolgen van bombardement Soesterberg
8-3-1944 Jacob Hofman (11-05-1924), landarbeider gevolgen van bombardement Soesterberg
8-3-1944 Wicher Holthof (04-06-1924), bakker “op de vlucht neergeschoten” Soesterberg
8-3-1944 Leendert Huysman (24-12-1911), jockey gevolgen van bombardement Soesterberg
8-3-1944 Hendrik Dirk Nijland (30-01-1925), landarbeider “op de vlucht neergeschoten” Soesterberg
8-3-1944 Johannes Paats (25-08-1920), machine-bankwerker gevolgen van bombardement Soesterberg
8-3-1944 Tjerk Sliep (22-10-1924), landbouwer “op de vlucht neergeschoten” Soesterberg
8-3-1944 Willem Adrianus Vermeulen (17-09-1920), betonarbeider “op de vlucht neergeschoten” Soesterberg
8-3-1944 Hendrik Johannes van Vliet (17-05-1924), matroos rijnvaart “op de vlucht neergeschoten” Soesterberg
9-3-1944 Nicolaas Bolten (12-06-1917), landarbeider Miliaire tuberculose
9-3-1944 Nicolaas Kaales (06-09-1901), chef kok “op de vlucht neergeschoten” Soesterberg
9-3-1944 Andries Woons (28-09-1922), magazijnbediende gevolgen van bombardement Soesterberg
10-3-1944 Sjoerd Storm (04-08-1918), hulpbewaarder gevolgen van bombardement Soesterberg
12-3-1944 Johannes Marinus Houtschilt (29-10-1923), monteur gevolgen van bombardement Soesterberg
12-3-1944 Johan Korten (15-12-1924), landarbeider gevolgen van bombardement Soesterberg
12-3-1944 Willem Vos (29-01-1905), fabrieksarbeider gevolgen van bombardement Soesterberg
16-3-1944 Nicolaas Aafjes (31-08-1906), los arbeider onbekend
20-3-1944 Meine de Boer (24-02-1922), landarbeider ontbering/pleuritis
21-3-1944 Brugt Frossink (10-02-1922), transportarbeider gevolgen van bombardement Soesterberg
22-3-1944 Cornelis Brederveld (28-04-1922), PTT-medewerker ontbering/angina met sepsis
23-3-1944 Gerrit de Ruiter (27-10-1920), arbeider ijzergieterij Tuberculose, zwakte
29-3-1944 Wilhelm Hendrik Breedveld (30-04-1917), gemeenteambtenaar Angina met sepsis
31-3-1944 Nicolaas Olthof (19-04-1922), landarbeider ontbering
12-5-1944 Johannes van der Made (11-12-1914), lasser longontsteking
12-6-1944 Gerardus Pieter Casper Althuijzen (29-07-1915), slager Gefusilleerd
18-6-1944 Bernard Frans Huese (03-01-1886), ingenieur roodvonk, Nefritis
19-6-1944 Jan Mathijs Simons (23-11-1908), koopman “op de vlucht neergeschoten”
25-6-1944 Louis Neuteboom (12-08-1921), elektromonteur tuberculose, zwakte
30-6-1944 Bastiaan Arie Kamp (22-05-1893), machine-bankwerker longontsteking, suikerziekte
4-7-1944 Hermann Johann Kersten (11-07-1876) Hartfalen
5-7-1944 Simon Gerrit Johannes Zonneveld (10-05-1922), betonarbeider ontbering/griep. TBC
13-7-1944 Jacob Broer (20-06-1924), timmerman hartzwakte, difterie
13-7-1944 Cornelis Heslinga (22-12-1926), landarbeider ontbering
17-7-1944 Hendrik Johan Hensems (27-08-1914), gemeenteklerk/gemeenteambtenaar represaillemoord
17-7-1944 Hendrik Kip (12-08-1897), ambtenaar represaillemoord
17-7-1944 Hendrikus Johannes Josephus Klute (05-02-1908), ambtenaar/kantoorbediende represaillemoord
17-7-1944 Willem de Warle (24-09-1921), kantoorbediende represaillemoord
17-7-1944 Willem de Warle (25-07-1884), kantoorbediende represaillemoord
17-7-1944 Jan Wouters (22-03-1906), kantoorbediende represaillemoord
21-7-1944 Johannes Antonie van Eldert (31-10-1894), meubelmaker represaillemoord
21-7-1944 Ernest George van Geuns (28-02-1889), NS-hoofdcommies represaillemoord
21-7-1944 Henricus Ignatius Linssen (17-07-1888), distributie Ambtenaar represaillemoord
21-7-1944 Jozef Marius Rodriguez (05-03-1900), militair represaillemoord
21-7-1944 Petrus Span (14-10-1908), timmerman represaillemoord
21-7-1944 Christiaan Canisius Toussaint (21-10-1896), afdelingschef represaillemoord
21-7-1944 Petrus Laurentius Treijtel (09-08-1877), timmerman represaillemoord
21-7-1944 Arp Wagter (17-01-1907), smid-bankwerker represaillemoord
21-7-1944 Cornelis Franciscus Kropff (11-11-1923), expeditieknecht darmperforatie
29-7-1944 Jacobus de Ronde (09-01-1899), opperman ontbering
10-8-1944 Emilius Antonius Aerts (15-05-1897), landarbeider “op de vlucht neergeschoten” door bewaker KELA
15-8-1944 Simon Frans van Veen (28-10-1910), chauffeur gevolgen bombardement Soesterberg
25-8-1944 Krijn van den Helm (19-10-1912), belastingambtenaar vermoord door Faber SD
26-8-1944 Johannes van Dooren (29-09-1897), spoelstersbaas onbekend
6-9-1944 Fritz Otto van Hattem (08-04-1922), student gefusilleerd
8-9-1944 Wilhelmus Franciscus ter Beek (11-11-1913), opperman gefusilleerd
8-9-1944 Andries Beuger (20-01-1906), sportinstructeur gefusilleerd
8-9-1944 Albertus Lambrechts (21-09-1912), metaalarbeider gefusilleerd
9-9-1944 Karel Frederik Klein (11-03-1918), schoenmaker gefusilleerd
9-9-1944 Cornelis Kosterman (10-11-1919), schoenmaker gefusilleerd
9-9-1944 Hendrik Anthonie Marchal (16-01-1920), landarbeider gefusilleerd
9-9-1944 Johannes Pierre Schneider (11-02-1923), rijwielmonteur gefusilleerd
16-9-1944 Martinus Johannes Spoel (10-12-1913), transportarbeider difterie
18-9-1944 Antoon Hofland (02-05-1918), ambtenaar schotwonden
20-9-1944 Franciscus Job Adrianus Duijkers (24-02-1909), chauffeur monteur gefusilleerd
20-9-1944 Hendrik Johannes van Mill (09-11-1908), garagehouder gefusilleerd
24-9-1944 Albertus Jacobus van der Baan (17-01-1916), koetsier Represaillemoord
24-9-1944 Felix Isidoor van Beijnum (20-07-1919), ober Represaillemoord
24-9-1944 Gerardus Elzinga (28-01-1924), kantoorbediende Represaillemoord
24-9-1944 Cornelis Has (31-01-1897), winkelier/kruidenier Represaillemoord
24-9-1944 Arie Jacobus Hendriks (21-04-1912), insp. Ned. Bouwkas Represaillemoord
24-9-1944 Christianus Theodorus Nieuwveen (17-06-1919), tuindersknecht Represaillemoord
24-9-1944 Willem Schol (13-03-1916), schilder Represaillemoord
24-9-1944 Hermann Abraham Straub (23-10-1911), kantoorbediende Represaillemoord
24-9-1944 Willem Joseph Hubert Timmers (22-08-1898), houthandelaar Represaillemoord
24-9-1944 Petrus Schol (21-07-1916), bakker gefusilleerd
30-9-1944 Johannes Josephus Hubertus Dörenberg (31-08-1907) onbekend
6-10-1944 Gabriel Bernardus van Aarle (21-02-1917), keukenknecht Bombardement KELA
6-10-1944 Johannes Coenraad Brons (26-05-1915), opz. II Rijkswaterstaat Bombardement KELA
6-10-1944 Karel Haverhoek (06-04-1905), bankwerker Bombardement KELA
6-10-1944 Adrianus Rietveld (20-11-1913), chauffeur Bombardement KELA
6-10-1944 Cornelis Petrus Warmerdam (06-01-1926), schoenmaker Bombardement KELA
13-10-1944 Bob Oosthoek (25-06-1912), acteur Schedelbreuk
16-10-1944 Jan Maring (23-10-1922), kantoorbediende onbekend
31-10-1944 Jacob Oldenburger (23-08-1919), arbeider onbekend
13-11-1944 Kornelis Marinus Rosbergen (29-08-1909), handelaar in marmer “op de vlucht neergeschoten” halte Vlasakkers
18-11-1944 Henricus van Breukelen (11-02-1906), aannemer gefusilleerd
18-11-1944 Hendrik van Dijk (06-08-1926), timmerman gefusilleerd
18-11-1944 Franciscus Gijsbertus Alexander Rijper (15-01-1926), ambtenaar gefusilleerd
18-11-1944 Klaas Paulus Rijper (03-10-1922), kantoorbediende gefusilleerd
20-11-1944 Hermanus Albertus Johannes Reekers (09-09-1901), betonarbeider “ophanging”
28-11-1944 Arie van Haeringen (15-01-1908), landbouwer gefusilleerd
28-11-1944 Johann Prins (15-12-1910), schilder gefusilleerd
28-11-1944 Harm Teisman (22-01-1924), klerk, gem. secretaris gefusilleerd
24-11-1944 Hendrik Kolkman (04-10-1907), aannemer bfe of tijdens verhoor (steekwond rug)
28-11-1944 Phulps Bergwerf (18-01-1923), letterzetter gefusilleerd
28-11-1944 Jan Cornelis Jacob Bronsdijk (14-03-1901), monteur gefusilleerd
28-11-1944 Ubel Nonkes Bulthuis (18-04-1914), hoofdonderwijzer/kantoorbediende gefusilleerd
28-11-1944 Cornelis Haije (06-12-1924), automonteur gefusilleerd
28-11-1944 Phulps Engelbertus Haije (11-11-1921), metselaar gefusilleerd
28-11-1944 Eduard Johan Reinke (01-02-1911), vertegenwoordiger gefusilleerd
28-11-1944 Sjouke Rijper (12-09-1884), predikant gefusilleerd
28-11-1944 Andries de Vries (12-04-1924), hulpbesteller PTT gefusilleerd
6-12-1944 Johannes Paulus Christianus Cornelis Rosier (14-08-1893), koopman ontbering
16-12-1944 Fedor Siedner (07-07-1887), vertegenwoordiger onbekend
20-12-1944 Willem van Schagen (12-07-1913), schoenmaker onbekend
30-12-1944 Dirk Adrianus van Papendrecht (24-03-1911), kaashandelaar ontbering/verwaarlozing
1-1-1945 Martinus Johannes Tjepkema (07-04-1881), handelsagent dysenterie
4-1-1945 Adrianus Leonardus van den Elsen (mogelijk Elzen) (26-05-1923), schoenmaker “op de vlucht neergeschoten”
7-1-1945 Johannes Langeraap (09-09-1886), directeur melkfabriek ontbering
10-1-1945 Gerrit Lems (02-02-1903), elektromonteur t.g.v. mishandelingen nieuwjaarsdag
10-1-1945 Antonius Lambertus Smeenk (25-01-1914), tapijtwever t.g.v. mishandelingen nieuwjaarsdag
11-1-1945 Meijndert van Schelt (07-05-1925), leerling MTS ontbering
12-1-1945 Johan Frederik Gerard de Jong (06-09-1900), kapper ontbering
21-1-1945 Jan Renooij (09-09-1902), rijwielmonteur onbekend
26-1-1945 Lourens Hendrik Bordewijk (08-03-1920), schipper ontbering
29-1-1945 Barend Jacobs (16-10-1887), chauffeur onbekend
5-2-1945 Pieter van den Aakster (21-09-1897), boekbinder-drukker gefusilleerd
5-2-1945 Jacob Bekooij (01-09-1904), rijwielhandelaar, lid verzet gefusilleerd
5-2-1945 August Richard Best (29-06-1924), lid verzet gefusilleerd
5-2-1945 Albertus Beukman (16-09-1915), Sgt. 22 RI gefusilleerd
5-2-1945 Lambertus Courbois (09-04-1921), tuinier gefusilleerd
5-2-1945 Joannes Gerardus Alphonsus Maria Dirks (22-12-1903), onderwijzer gefusilleerd
5-2-1945 Dirk Floris van den Dool (18-07-1903), tuinder gefusilleerd
5-2-1945 Simon Roelof van Duin (04-04-1919), handwagenverhuurder gefusilleerd
5-2-1945 Johannes Franciscus van Gool (15-08-1916), broodbezorger gefusilleerd
5-2-1945 Eduard van Heulen (26-10-1919) gefusilleerd
5-2-1945 Johannes van Kempen (24-09-1924), kapper gefusilleerd
5-2-1945 Lodewijk Knol (21-12-1922), student gefusilleerd
5-2-1945 Antonius Waltherus Kok (28-08-1906), metaalbewerker gefusilleerd
5-2-1945 Antonius Cornelis Valk (22-09-1918), auto-lasser gefusilleerd
5-2-1945 Arie Teunis Visser (01-06-1920), inkoper gefusilleerd
5-2-1945 Johannes Teunis Visser (01-11-1889), chef-inkoper gefusilleerd
5-2-1945 Hendrik Jan van der Wiel (22-03-1909), leraar gefusilleerd
5-2-1945 Johannes Wijfjes (21-04-1917), schilder gefusilleerd
5-2-1945 Wouter van Wijk (16-04-1913), opzichter gefusilleerd
5-2-1945 Laurens Wijma (19-03-1919), waterbouwkundige gefusilleerd
23-2-1945 Johannes Harteloh (27-01-1916), timmerman “op de vlucht neergeschoten”
8-3-1945 Albertus Antonius van Amerongen (12-12-1913), melkbezorger, draaier gefusilleerd
8-3-1945 Theodorus Johannes Cornelis Beijersbergen (23-02-1905), slager gefusilleerd
8-3-1945 Reinier Bisschop (20-06-1904), kok gefusilleerd
8-3-1945 Wolter de Blauw (18-10-1912), C.C.D. beambte gefusilleerd
8-3-1945 Heine Bolks (12-10-1915), monteur, smid gefusilleerd
8-3-1945 Antonie Pieter Bomas (12-10-1912), instrumentmaker PTT gefusilleerd
8-3-1945 Johannes Anthonius Bosschieter (10-05-1914), bankwerker gefusilleerd
8-3-1945 Johannes Jacobus van der Burg (06-03-1917), politiebeambte gefusilleerd
8-3-1945 Herman Jacob Coster (08-08-1898), cand. notaris, ambtenaar gefusilleerd
8-3-1945 Johannes Pompejus de Court Onderwater (05-05-1923), student gefusilleerd
8-3-1945 Baroldus Dadema (17-10-1891), kleermaker gefusilleerd
8-3-1945 Gerrit van Dalen (05-10-1921), kassier distributie gefusilleerd
8-3-1945 Cornelis Drop (15-02-1908), bakker gefusilleerd
8-3-1945 Frederik Hendrik Jan Elcus (24-05-1910), kapper, Comp. Cdt., kleermaker gefusilleerd
8-3-1945 Folkert Elsinga (30-03-1925), student gefusilleerd
8-3-1945 Jan Willem van Gelder (04-08-1908), typograaf gefusilleerd
8-3-1945 Johannes Marinus Hazebroek (29-03-1914), chauffeur-monteur gefusilleerd
8-3-1945 Johan Philip Hollebeek (01-06-1922), metselaar gefusilleerd
8-3-1945 Nicolaas Hollebeek (30-06-1887), smid-vuurwerker gefusilleerd
8-3-1945 Jan Pieter Hondius van Herwerden (29-05-1924), student gefusilleerd
8-3-1945 Jan Hendrik Hulstijn (26-10-1915 [16-10-1915]), 4e werktuigkundige KPM gefusilleerd
8-3-1945 Albert Gustav Jenny (06-01-1918), ambtenaar gefusilleerd
8-3-1945 Bastiaan Jiskoot (15-03-1913), bankemployé gefusilleerd
8-3-1945 Jan Coenraad Johanknegt (21-06-1912), ingenieur gefusilleerd
8-3-1945 Jacob Keij (24-10-1901), inspecteur Nederlanden van 1845 gefusilleerd
8-3-1945 Hendrik Frederik Samuel Koegler (27-01-1911), arbeider gefusilleerd
8-3-1945 Gerrit Kramer (18-09-1918), mach. houtbewerker, timmerman gefusilleerd
8-3-1945 Theodorus Johannes Kwanten (08-08-1893), manufacturier gefusilleerd
8-3-1945 Willem de Leijster (04-09-1893), brandstoffenhandelaar, koopman gefusilleerd
8-3-1945 Christiaan Cornelis Möls (26-05-1918), wachtmeester van politie gefusilleerd
8-3-1945 Willem Frederik Mulder (31-08-1893), loodgieter gefusilleerd
8-3-1945 Arie Hessel Nooy van der Kolff (15-01-1923), student, rijksambtenaar gefusilleerd
8-3-1945 Gerk Oberman (14-12-1918), student gefusilleerd
8-3-1945 Pieter Oranje (29-11-1887), arbeider gefusilleerd
8-3-1945 Frans Emile Penning (28-02-1901), sportleraar, cartograaf gefusilleerd
8-3-1945 Charles Gerard Jacques Pietersen (18-01-1915), handelaar, koopman gefusilleerd
8-3-1945 Pieter Jacobus Pot (01-08-1896), ambtenaar PTT, werkman gefusilleerd
8-3-1945 Jacques Prins (03-06-1920), koopman, kleermaker gefusilleerd
8-3-1945 Pieter Simons (01-02-1913), depothouder, reiziger gefusilleerd
8-3-1945 Nathan Stranders (29-05-1906), musicus gefusilleerd
8-3-1945 Theophile Talboo (08-02-1888), reiziger gefusilleerd
8-3-1945 Karel Frederik Leonardus Tiemens (24-11-1899), monteur gefusilleerd
8-3-1945 Johannes Venis (27-03-1901), boekhandelaar, koopman gefusilleerd
8-3-1945 Hendrikus Cornelis Verdonk (25-08-1912), ambtenaar gefusilleerd
8-3-1945 Adrianus Maria Cornelis Lucia Vlamings (07-02-1923), kantoorbediende, student gefusilleerd
8-3-1945 Hendrik Willem Winkel (12-05-1923), student, bouwkundige gefusilleerd
8-3-1945 Dirk de Wit (16-06-1913), lijstenmaker, metselaar gefusilleerd
8-3-1945 Jan Wuijster (05-06-1907), chauffeur, kok gefusilleerd
8-3-1945 Jacobus Zuur (26-04-1908), loodgieter gefusilleerd
14-3-1945 Benjamin Nipperus (24-05-1920 te Amsterdam), schipper ontbering
15-3-1945 Albert Schaap (14-05-1905 Weststellingwerf), grondwerker dysenterie
16-3-1945 Pieter Otto Oostenrijk (16-02-1914), kantoorbediende ontbering
17-3-1945 Abram van Pietersom (04-08-1895), bankwerker ontbering
18-3-1945 Hendrik Jakobs (01-06-1879), arts difterie
18-3-1945 Karel Frederik Engelbertus van der Lingen (05-08-1918), verfspuiter ontbering
18-3-1945 Petrus Jacobus Rombout (03-05-1901), ambtenaar aangeschoten Lunteren 11-3-45/bezweken bunker PDA
18-3-1945 Gijsbert van Zon (18-06-1906), luchtklinker hartfalen
20-3-1945 Sijbrandus Petrus Gerardus Jozef van Angeren (14-03-1920) gefusilleerd
20-3-1945 Gerrit Boonzaijer (08-02-1883), landbouwer/magazijnknecht gefusilleerd
20-3-1945 Lambertus van Elst (21-07-1917), marechaussee gefusilleerd
20-3-1945 Cornelis Garritsen (19-11-1921), kolenhandelaar gefusilleerd
20-3-1945 Pieter Rutger de Geest (09-08-1908), schildersknecht gefusilleerd
20-3-1945 Derk van Gestel (08-09-1899), fabrieksarbeider gefusilleerd
20-3-1945 Gerhard ten Have (17-12-1894), kruidenier te Zeist gefusilleerd
20-3-1945 Johannes Kelderman (11-01-1919), kantoorbediende gefusilleerd
20-3-1945 Maarten Henricus Lugthart (07-10-1919), boekhouder gefusilleerd
20-3-1945 Jan Mekking (25-01-1919), timmerman gefusilleerd
20-3-1945 Cornelis Anthonius van Rijn (16-10-1916), schilder te Wijk bij Duurstede gefusilleerd
20-3-1945 Ferdinand Rombout (29-05-1926), student gefusilleerd
20-3-1945 Folkert Roosjen (07-06-1912), leraar gefusilleerd
20-3-1945 Peter Roseboom (14-12-1919), klerk NS gefusilleerd
20-3-1945 Rijk Tigelaar (15-12-1912), beambte gefusilleerd
20-3-1945 Barend Veenendaal (30-05-1919), schildersknecht gefusilleerd
20-3-1945 Elbert Veenendaal (09-12-1917), conducteur NS gefusilleerd
20-3-1945 Cornelis Verduijn (06-04-1907), schilder gefusilleerd
20-3-1945 Hielke van Vliet (20-12-1917), bankemployé gefusilleerd
20-3-1945 Jan van der Wijk (12-12-1923), kantoorbediende gefusilleerd
24-3-1945 Jacob Christiaan Steijger (20-10-1914), hovenier ontbering/vergiftiging-zelfmoord
27-3-1945 Klaas Hendrik Coenraad Mooij (04-05-1917), chauffeur complicerende flegmone rechterhand
28-3-1945 Cornelis van der Blij (26-11-1925), bediende boekhandel ontbering
30-3-1945 Hermannus Johannus Koedijk (20-06-1925), landbouwer/boerenknecht ontbering
30-3-1945 Gijsbertus Cornelis Nieuwendijk (14-06-1904), crasseur ontbering
5-4-1945 Gerrit Jan Luten (01-04-1912), landbouwer ontbering
3-4-1945 Joseph Hendricus Swaanswijk (16-01-1920), PTT-adjunctcommies Zwaargewond, nekschot bij graf XII
6-4-1945 Adam de Vries (24-11-1917), stuurman onbekend
11-4-1945 Abraham Charles Christiaan Hoogermolen (05-08-1912), assistant accountant difterie
14-4-1945 Cornelis Simon (30-01-1897), losarbeider “op de vlucht neergeschoten”
23-4-1945 Cathrienus Bernard van ‘t Eind (19-08-1923), student gefusilleerd
23-4-1945 Gerrit van ‘t Eind (09-03-1893), grossier gefusilleerd
23-4-1945 Arien Adrianus Gorter (23-01-1925), zonder beroep gefusilleerd
23-4-1945 Gerrit Jonkman (29-05-1885), procuratiehouder gefusilleerd
23-4-1945 Petrus Josephus Rogaar (30-12-1898), bankdirecteur gefusilleerd
23-4-1945 Nicolaas Waalewijn (03-05-1925), scholier gefusilleerd
24-4-1945 Bastiaan Arie Roza (23-11-1923), distributie Ambtenaar ontbering
25-4-1945 Gerrit Arends (30-03-1911), transportarbeider/bezorger “op de vlucht neergeschoten”
4-5-1945 Wilhelmus Hendrikus Theodorus van der Voort (geb. datum?), expeditieknecht gevolgen ontbering
7-5-1945 Pieter Bulthuis (06-05-1889), PTT besteller, vader van Ubel Nonkes Bulthuis gevolgen ontbering
4-6-1945 Sako Huizinga (08-07-1918), ambtenaar secretarie gevolgen ontbering